Slide 1

Kolejna edycja Konferencji Psychologia Sportu Jutro już niebawem!

Slide 1

Pierwsza aplikacja mobilna, dzięki której poprawisz swoje umiejętności mentalne i wyniki sportowe!

Pobierz aplikację

previous arrow
next arrow

O APLIKACJI

Teraz Twoja talia Kart Sportowca będzie zawsze z Tobą!
Możesz w każdej chwili pracować nad własnym rozwojem.

Na wyciągnięcie ręki!

Miej swoją talię Kart Sportowca zawsze pod ręką. Możesz wylosować dowolną kartę z całej talii, albo wybrać kategorie, z których chcesz losować karty!

Zapisz swoje odpowiedzi!

Twoje odpowiedzi możesz zapisać w aplikacji! Wyświetlą się one w Dzienniku Treningowym pod konkretną datą, dzięki czemu możesz w każdej chwili do nich wrócić i je przeanalizować.

Karty Startowe to wyselekcjonowany zbiór technik i ćwiczeń, które najlepiej wspierają funkcjonowanie zawodników w sytuacjach okołostartowych i na treningach. Powstały w oparciu o własne doświadczenia zawodowe, ale też w konsultacji z innymi specjalistami:

FUNKCJE

Masz w każdej chwili dostęp do całej talii Kart Sportowca. Możesz wybrać losowanie kart z całej talii, bądź z konkretnych kategorii. Swoje odpowiedzi na pytania możesz zapisać, będą one widoczne w Dzienniku Treningowym pod konkretną datą! W aplikacji znajduje się również spis sposobów korzystania z Kart Sportowca.
Po każdym treningu możesz odpowiedzieć na serię pytań i dokonać ewaluacji swoich starań i wysiłku. Dzięki temu monitorujesz własne postępy i wyznaczasz sobie cele na przyszłość! Na zakończenie miesiąca możesz wypełnić jego podsumowanie i ocenić postępy z ostatnich 4 tygodni, podkreślić, co było dobre, a także nad czym chcesz więcej popracować w kolejnym miesiącu. W każdej chwili masz dostęp do starych wpisów, które zapisywane są w kalendarzu znajdującym się w aplikacji! Swoje wpisy możesz udostępnić dowolnej osobie za pomocą e-maila, SMSa lub dowolnego komunikatora!
Zagraj w naszą pierwszą grę! Masz do wyboru trzy poziomy trudności. Skreślaj kolejne liczby widoczne na ekranie, w jak najkrótszym czasie. Twoje wyniki są automatycznie zapisane, możesz w łatwy sposób monitorować swój progres! Rekomendujemy regularne ćwiczenie, by poprawiać własną koncentrację i procesy uwagi! W grę możesz grać również przed treningiem lub startem, by wprowadzić się w optymalny stan skupienia.

DLA KOGO

psychologia sportu trening mentalny psycholog sportowy
Dla zawodników
Miej Karty Sportowca zawsze pod ręką, losuj pytania i zapisuj udzielone odpowiedzi. Monitoruj swoje postępy i wysiłek na treningach, podsumowuj kolejne miesiące i formułuj cele. Poprawiaj poziom swojej koncentracji za pomocą naszej pierwszej gry.
psychologia sportu trening mentalny psycholog sportowy
Dla trenerów Sportu
Wspieraj swoich Zawodników, włączaj do Waszej pracy ćwiczenia z wykorzystaniem Kart Sportowca, wspieraj integrację i spójność drużyny, umacniaj samoświadomość i motywację Sportowców. Możesz otrzymywać wpisy z Dziennika Treningowego od Twoich Zawodników!
psychologia sportu trening mentalny psycholog sportowy
Dla Psychologów
Włączaj pracę z Kartami Sportowca do swoich sesji z klientami. Otrzymuj zapiski z Dziennika Treningowego od swoich podopiecznych. Monitoruj postępy klientów w grze budującej koncentrację uwagi.
psychologia sportu trening mentalny psycholog sportowy
Dla Rodziców Sportowców
Możesz śledzić swoje postępy, a doceniając pozytywy z każdego startu, zaczynasz postrzegać siebie przez pryzmat zasobów, a nie niedociągnięć!

SUBSKRYPCJA

Subskrypcja miesięczna

od 17 zł

*w zależności od kursu USD

Pierwsze 3 dni za darmo!

Subskrypcja roczna

od 186 zł

*w zależności od kursu USD

Pierwsze 3 dni za darmo!

Pierwsza aplikacja mobilna, dzięki której poprawisz swoje umiejętności mentalne i wyniki sportowe!

Pobierz aplikację

Twój Koszyk
Scroll to Top