• 3. edycja cyklu już wystartowała. Wyślij maila na kontakt@kartysportowca.pl a poinformujemy Cię, gdy rozpoczniemy nabór do kolejnego cyklu! Zapraszamy Cię na naszą serię 9 cotygodniowych spotkań online z psychologami sportu! W ich trakcie zdobędziesz przydatną wiedzę praktyczną co do rozwoju swojej kariery, pracy indywidualnej i grupowej, z różnymi grupami wiekowymi. Dowiesz się, jak poprawnie zdiagnozować potrzeby klienta, jak skonstruować warsztat psychologiczny. Opowiemy Ci o tym, jak wygląda praca z kadrą narodową, jak pracować w sportowej akademii jako członek sztabu - w porozumieniu z trenerami. Omówimy też różnice pomiędzy pracą online i stacjonarną, a także specyfikę pracy w szkole sportowej. Każde spotkanie to 90 minut inspiracji i praktycznych wskazówek oraz podsumowanie zajęć w PDF. Po ukończeniu kursu otrzymujesz od nas certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę! Zajęcia odbywają się w niedziele w godzinach 20-21:30.     Przy zapisach grupowych (min. 2 osoby) oferujemy zniżkę, istnieje możliwość płatności w ratach - w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy - kontakt@kartysportowca.pl
  • Trening Mentalny dla Sportowców online - grupowe warsztaty z psychologii sportu dla zawodników w wieku 10-12 lat!    UWAGA - możesz wykupić cały cykl (6 zajęć) za 290 zł (zamiast 320 zł) - przejdź do pełnego programu treningu mentalnego i sfinalizuj swoje zamówienie!    
  • Promocja!
    Trening Mentalny dla Sportowców online - grupowe warsztaty z psychologii sportu dla zawodników w wieku 10-12 lat!   START GRUPY 6 PAŹDZIERNIKA!
  • Promocja!
    Trening Mentalny dla Sportowców online - grupowe warsztaty z psychologii sportu dla zawodników w wieku 13-17 lat!   START GRUPY 25 KWIETNIA!
  • Zapraszamy na szkolenie online z dietetykiem sportowym "Żywienie młodego sportowca" - już 26 października (środa) w godzinach 19:30-21:00!   Wspieraj młodych zawodników, ich funkcjonowanie i zdrowy rozwój! Dowiedz się, jakie posiłki warto spożywać przed treningiem, przed, w trakcie oraz po zawodach. Poznaj zasady dobrego nawodnienia, zrozum, jak zadbać o regenerację i odporność organizmu! Otrzymaj żywieniowy poradnik i 7-dniowy jadłospis poprawiający wydolność!
Go to Top