• Trening Mentalny dla Sportowców online - grupowe warsztaty z psychologii sportu dla zawodników w wieku 10-12 lat!  Obecnie wszystkie nasze grupy są już w toku! W styczniu ruszymy z zapisami do kolejnych grup! Nie chcesz przegapić zapisów? Napisz do nas na kontakt@kartysportowca.pl - poinformujemy Cię o starcie kolejnej grupy!     UWAGA - możesz wykupić cały cykl (6 zajęć) za 220 zł (zamiast 234 zł) - przejdź do pełnego programu treningu mentalnego i sfinalizuj swoje zamówienie!    
  • Sportowy rodzic - jak skutecznie wspierać swoje Dziecko - webinar z psychologiem sportu Kiedy: 13 grudnia (poniedziałek) w godzinach 20-21:30. Gdzie: Aplikacja Zoom. Jeżeli jesteś Rodzicem młodego Zawodnika i zastanawiasz się, jak możesz skuteczniej go wspierać, to dobrze trafiłeś!
  • Czy chcesz dowiedzieć się, jak dzięki wiedzy psychologicznej być bardziej skutecznym trenerem lub nauczycielem wf? Dołącz do naszego szkolenia z psychologii sportu dedykowanego trenerom sportowym oraz nauczycielom wf! Jest to kurs nr 1 i poświęcamy go podstawom psychologii sportu, motywacji, zaangażowaniu i komunikacji! Spotkajmy się 4 grudnia (sobota) w godzinach 10:30-12:30.
  • Czy chcesz dowiedzieć się, jak dzięki wiedzy psychologicznej być bardziej skutecznym trenerem lub nauczycielem wf? Dołącz do naszego szkolenia z psychologii sportu dedykowanego trenerom sportowym oraz nauczycielom wf! Jest to kurs nr 2 i poświęcamy go podstawom psychologii sportu radzeniu sobie ze stresem, zarządzaniu emocjami i budowaniu pewności siebie! Spotkajmy się 6 grudnia (poniedziałek) w godzinach 19-21.
  • Spraw bliskiej osobie świetny prezent pod choinkę! Voucher obejmuje konsultację z psychologiem sportu, dr Zuzanną Gazdowską. Sesja odbywa się online, na Zoomie, w dogodnym dla Zawodnika terminie. Sesja trwa 60 minut. Obejmuje wyznaczenie kierunków rozwoju klienta, a także zaproponowanie kilku podstawowych technik treningu mentalnego do zastosowania w czasie treningów i startów w zawodach.   Voucher należy zrealizować nie później niż do 31.03.2022
  • Promocja!
    Trening Mentalny dla Sportowców online - grupowe warsztaty z psychologii sportu dla zawodników w wieku 10-12 lat!   Obecnie wszystkie nasze grupy są już w toku! W styczniu ruszymy z zapisami do kolejnych grup! Nie chcesz przegapić zapisów? Napisz do nas na kontakt@kartysportowca.pl - poinformujemy Cię o starcie kolejnej grupy!
Go to Top