PSYCHOLOG SPORTU

karty sportowca psychologia sportu trening mentalny psycholog sportu
Skontaktuj się!

Umów się na konsultację z psychologiem sportu!

Oferujemy sesje psychologiczne, trening mentalny online i stacjonarnie.

Pracuj nad swoimi umiejętnościami mentalnymi – motywacją, pewnością siebie, koncentracją, radzeniem sobie ze stresem, odpornością psychiczną.

Dr Zuzanna Gazdowska

Jestem doktorem nauk społecznych, certyfikowanym psychologiem sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Wykładam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie kieruję specjalnością z Psychologii Sportu i Aktywności Fizycznej. Jestem autorką monografii „Narzędzia pomiaru w psychologii sportu”, a także licznych artykułów naukowych o zasięgu międzynarodowym. Byłam prelegentem na licznych międzynarodowych konferencjach naukowych w dziedzinie psychologii sportu.

Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, jestem praktykiem metody Kids’ Skills.

Konsultacje prowadzę w Warszawie, a obecnie przede wszystkim online. Pracuję głównie z młodymi zawodnikami takich dyscyplin, jak taniec, golf, pływanie.

Zapraszam do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty.

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Sport

Przez prawie 10 lat uprawiałam zawodniczo grę w golfa, mam na koncie takie osiągnięcia, jak mistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej, mistrzostwo Warszawy, wygranie klasyfikacji kobiet Polskiego Związku Golfa.

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Praca naukowa

W 2019 roku obroniłam pracę doktorską na temat wpływu treningu mentalnego na funkcjonowanie młodych zawodników. Na zdjęciu moje własne sympozjum tematyczne na temat treningu mentalnego na konferencji Europejskiej Federacji Psychologii Sportu w Bernie w Szwajcarii w 2015 roku.

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Praca gabinetowa

Współpracuję z zawodnikami w wymiarze sesji indywidualnych, razem znajdujemy obszary do rozwoju i przygotowujemy plan pracy nad umiejętnościami mentalnymi. W praktyce zawodowej wykorzystuję własne narzędzia, na przykład Karty Sportowca 🙂

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Warsztaty dla sportowców

Współpracując z klubami sportowymi organizujemy warsztaty psychologiczne dla grup zawodników i drużyn sportowych. Jest to dobra okazja do integracji i budowania spójności grupy, ale także do pracy nad indywidualnymi potrzebami każdego uczestnika.

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Szkolenia dla trenerów

Prowadzę również szkolenia dla klubów i związków sportowych skierowane do trenerów. Edukuję na temat skutecznych technik wspierania sportowców na każdym etapie rozwoju sportowego, pokazuję trenerom jak motywować bez wywierania presji, pomagać radzić sobie ze stresem i zwiększać wiarę we własne możliwości zawodników.

konsultacje psycholog sportowy
Umów się na konsultację
psycholog sportu psycholog sportowy karty sportowca