PSYCHOLOG SPORTU

karty sportowca psychologia sportu trening mentalny psycholog sportu
Skontaktuj się!

Umów się na konsultację z psychologiem sportu!

Oferujemy sesje psychologiczne, trening mentalny online i stacjonarnie.

Pracuj nad swoimi umiejętnościami mentalnymi – motywacją, pewnością siebie, koncentracją, radzeniem sobie ze stresem, odpornością psychiczną.

Dr Zuzanna Gazdowska

Jestem doktorem nauk społecznych, certyfikowanym psychologiem sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Wykładam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie kieruję specjalnością z Psychologii Sportu i Aktywności Fizycznej. Jestem autorką monografii „Narzędzia pomiaru w psychologii sportu”, a także licznych artykułów naukowych o zasięgu międzynarodowym. Byłam prelegentem na licznych międzynarodowych konferencjach naukowych w dziedzinie psychologii sportu.

Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, jestem praktykiem metody Kids’ Skills.

Konsultacje prowadzę w Warszawie, a obecnie przede wszystkim online. Pracuję głównie z młodymi zawodnikami takich dyscyplin, jak taniec, golf, pływanie.

Zapraszam do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty.

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Sport

Przez prawie 10 lat uprawiałam zawodniczo grę w golfa, mam na koncie takie osiągnięcia, jak mistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej, mistrzostwo Warszawy, wygranie klasyfikacji kobiet Polskiego Związku Golfa.

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Praca naukowa

W 2019 roku obroniłam pracę doktorską na temat wpływu treningu mentalnego na funkcjonowanie młodych zawodników. Na zdjęciu moje własne sympozjum tematyczne na temat treningu mentalnego na konferencji Europejskiej Federacji Psychologii Sportu w Bernie w Szwajcarii w 2015 roku.

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Praca gabinetowa

Współpracuję z zawodnikami w wymiarze sesji indywidualnych, razem znajdujemy obszary do rozwoju i przygotowujemy plan pracy nad umiejętnościami mentalnymi. W praktyce zawodowej wykorzystuję własne narzędzia, na przykład Karty Sportowca 🙂

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Warsztaty dla sportowców

Współpracując z klubami sportowymi organizujemy warsztaty psychologiczne dla grup zawodników i drużyn sportowych. Jest to dobra okazja do integracji i budowania spójności grupy, ale także do pracy nad indywidualnymi potrzebami każdego uczestnika.

psycholog sportu psycholog sportowy trening mentalny

Szkolenia dla trenerów

Prowadzę również szkolenia dla klubów i związków sportowych skierowane do trenerów, na temat wspierania sportowców, motywowania bez wywierania presji, maksymalizowania potencjału zawodników.

Nasza oferta

Konsultacje indywidualne

konsultacje indywidualne psychologia sportu

Warsztaty grupowe

warsztaty trening mentalny psychologia sportu

Wyjazdy na obozy sportowe

psycholog sportu psycholog sportowy karty sportowca
Skontaktuj się z nami